HC Dukla Praha – HK A.S.A. Lovosice 32:32

Dne 13. října jsme ve druhém utkání na domácí palubovce přivítali Lovosice. I přes to, že jsme dokázali vybojovat body v Polance, věděli jsme, že to bude opět velmi těžké. Herní pohoda nám ještě chybí, i když je možné pozorovat určité zlepšení.
Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Dobře jsme bránili a vycházel nám přechod do rychlého útoku. Celkem lehce jsme vedli 9:4 a 10:5. Za tohoto stavu jsem do utkání zapojil i některé hráče z lavičky. Tito však nedokázali navázat na daný vývoj a tempo utkání. Soupeř dokázal využít našich ukvapených a nepřesných střel a technických chyb a postupně náš náskok smazal. Do poločasu jsme odcházeli pouze s jednobrankovým rozdílem.
Začátkem druhého poločasu jsme byli opět trochu lepší, ale nedokázali jsme to bohužel vyjádřit brankově. Naopak jsme začali být nedůrazní v obraně a toho využíval především J. Jonáš. Tento náš bývalý hráč nám v druhém poločase dokázal vstřelit 9 branek a výrazně tak přispěl k zisku bodu hostů. My jsme ještě v 52. minutě vedli 29:26. Jenže pak opět přišly naše obvyklé problémy s koncovkou. Soupeř toho dokázal náležitě využít a v euforii dokázal srovnat na 32:32. My jsme ještě třicet sekund před koncem přišli o míč a museli se stachovat i o bod. Opět se ukázalo, že nestačí hrát pouze část utkání. Další náš zbytečně ztracený bod!!!

Jen doufám, že již poslední!!!

Sestava a branky:  Filip, Rada – Pipasik, Pína, Línek, Bradáč 1, Charvát 2, Řežábek 1, Pícha 4/2, Jeníček 7, Nejedlý 1, Husár 1, Šigut 8, Kuklík 7.

Pavel Farář – trenér