Poslední turnaj Přeboru Prahy mladších žáků a naše výkony (mladší žáci Prahy 4) rozhodly, že v jarní části budeme začínat ve skupině C společně s družstvem Loko Vršovice B, které nezískalo během podzimní části ani jeden bod. Situace v tabulce se rapidně změnila až na tomto turnaji.  Zatímco ostatní velice slušně bodovali a brali si body mezi sebou, my jsme po nevýrazných výkonech s minimem zapálení pro hru vyhráli jen utkání s již výše zmiňovanými Vršovicemi, a to je na naše možnosti opravdu málo. S Duklou 6 jsme na úvod prohráli 5:25 (2:13), poté ztratili utkání se Sokolem Vršovice po nadějném prvním poločase 13:17 (8:9). Jediným velice pohledným a vyrovnaným utkáním v našem podání bylo utkání s Chodovem, které jsme prohráli až v koncovce18:20 (13:9). Největší výkonnostní růst předvedlo družstvo Loko Vršovice A, které si s námi dělalo, co chtělo. Výsledkem byla výrazná prohra 6:14 (4:7). Právě toto utkání nás posunulo do bodové shody, která pro nás po tomto turnaji znamenala posun až na 5. místo tabulky. Poslední zápas již nic neřešil, připsali jsme si povinnou výhru 18:9 (8:4) s Loko Vršovice B, kde se ukázali především mladíci v našem družstvu, protože i zde nás naši zkušení hráči zklamali. Situace je o to horší, že jsme zde nastoupili v kompletní sestavě pouze bez D. Turnera.

Nezbývá proto než doufat, že se do příštích bojů dokáží kluci zvednout a získávat bodů ve větším množství utkání než doposud.

Sestava: F. Slavíček, V. Vintika, A. Choc, J. Urban, M. Kabeš, V. Heřt, J. Svítek, E. Kincl, V. Bartoš, P. Vocetka, A. Jánský, J. Hokynář, A. Zeman

Trenérské  duo –  Ondřej Václavek, Mářa Josefusová