1. liga staršího dorostu
Nové Veselí – HC Dukla Praha 32:33 (12:17)

V neděli jsme nastupovali k utkání proti Novému Veselí na jeho hřišti. V tradičně hlučném prostředí jsme do utkání vstoupili lépe. Dobrá obrana podpořená spolehlivými zákroky R. Filipa a efektivita zakončení nám umožnila během prvních patnácti minut odskočit na 11:5. V tento okamžik jsme jasně dominovali a soupeř se jen těžko prosazoval. Poté se hra trochu srovnala ale my jsme si stále udržovali pětibrankový až šestibrankový náskok.
Tento scénář platil i cca prvních dvacet minut druhého poločasu. Obrana sice již nebyla tak důrazná, ale vždy jsme dokázali odpovědět brankou a tak byl stav ve 20. minutě druhého poločasu 26:21 pro nás. V tomto okamžiku jsme opět udělali několik zbytečných a nesmyslných chyb. Soupeř toho využil a několika rychlými brankami dokázal dotáhnout na rozdíl jediné branky. V poslední minutě dokonce vyrovnal.
V hektické koncovce jsme tentokrát byli my ti šťastnější a podařilo se nám v posledních vteřinách utkání vstřelit vítězný gól. Opět jsme si zbytečně zkomplikovali utkání. Nutno ale pochválit družstvo za bojovnost a nasazení. Tentokrát se nám to vyplatilo. Budeme se připravovat na poslední utkání podzimu v němž doma přivítáme Karvinou, která letos společně s
Kopřivnicí ještě neprohrála. Uvidíme po posledním utkání.

Sestava a brankyDukly: Rada, Filip – Pipasik 4, Pína 5, Bradáč 4, Stárka 5, Zrno 4, Řežábek 1, Pícha 2/2, Husár 5, Šigut 1, Kuklík 2, Kalous.

Pavel Farář – trenér