O nadcházejícím víkendu se po zimní přestávce rozběhnou soutěže mladšího i staršího dorostu a také 2. liga mužů, ve které nastupuje náš B-tým.
V první lize staršího dorostu se našemu výběru zatím nedaří navázat na úspěšnou sezonu, kde jsme v nervy drásajícím posledním zápase proti Zubří stvrdili vítězstvím 29:25 titul. Starší dorostenci jsou zatím v tabulce po nevyrovnaných výkonech šestí a na první Kopřivnici ztrácejí propastných 11 bodů. Na podzim roku 2012 tak budou chtít naši starší dorostenci určitě rychle zapomenout a navázat na něj zlepšenými výkony, které by vedly k vzestupu tabulkou až na medailové pozice.
Ani v první lize mladšího dorostu není pohled na tabulku o moc lepší. Mladší dorostenci po zimní přestávce vstoupí do dalších bojů ze sedmého místa. Na prvního, kterým je v tomto případě Talent Plzeň ztrácejí stejně jako jejich starší kolegové celých 11 bodů. Ovšem medaile až tak vzdálené nejsou. Druhý Frýdek-Místek má šestnáct bodů a třetí Zubří dokonce „jen“ 15. Medaile tak až tak vzdálené nejsou a svěřenci legendárního Jiřího Kotrče se o ně ještě určitě poperou.
O poznání příjemněji se divá na tabulku 2. ligy mužů JZČ. V té má Dukla svůj B-tým, který se drží v popředí se ztrátou pouhého jednoho bodu na vedoucí Košutku. Ovšem tabulka 2. ligy JZČ je nesmírně vyrovnaná, vždyť šestá Třeboň je jen tři body za naším týmem. Dukla „B“ navíc v zimní přestávce oslabila o Bohumíra Skopala, který hraje extraligu v barvách Přerova. Udržet se na špici a zabojovat o případné první místo a s ním spojený postup do 1. ligy tedy bude nesmírně těžké. Oproti dorosteneckým výběrům však má B-tým výchozí pozici jednoznačně nejlepší.
Zda se mu nakonec povede zvítězit a zda dorostenecká družstva vylepší svoje postavení bude jasné po jarní částo sezony 2012/2013, která začíná už tento víkend následujícími zápasy.

Starší dorost:
Dukla – Frýdek – Místek (23. 2. 2013 od 14:00)

Mladší dorost:
Dukla – Frýdek – Místek (23.2. 2013 od 12:00)

2. liga mužů JZČ:
Dukla „B“ – Starý Plzenec (23.2. 2013 od 10:00)