KH Kopřivnice – HC Dukla Praha
sobota 2. března, 18:00 

Na Ruzyni už naplno běží příprava na 20. extraligové kolo, které pravděpodobně opět o něco více přiblíží rozuzlení dramatické zápletky v tabulce. Jen šest týmů totiž může postoupit do skupiny, která bude hrát o medaile. Ve hře jich je ale zatím stále ještě osm. Mezi druhou a osmou příčkou je navíc rozdíl pouhých pěti bodů, a tak se můžeme těšit na opravdu tuhé boje, které rozhodnou o složení elitní šestice.
Tři kola před koncem pojedeme do Kopřivnice, která je těžce ohrožená sestupem. Na posledním místě se čtyřmi body určitě nebude chtít zůstat, a tak se musí pokusit vydolovat bodový zisk z jakéhokoli zápasu. Že na to kopřivničtí mají, dokázali v minulém kole v Brně, kde srdnatě bojovali, byť nakonec podlehli 25:21. Duklu naopak v předposledním kole čeká volný los. Zatímco soupeři budou mít možnost poskočit v tabulce, my budeme jen přihlížet. Je tedy důležité odvézt z Kopřivnice vítězství, abychom v posledním kole v Zubří nehráli vabank.
Spoléhat se budeme zejména na pevnou obranu a na dobrý výkon brankáře Petržaly. Vždyť  v posledních dvou utkáních jsme obdrželi v průměru pouhých 17 branek na zápas. Trenér Pauza s týmem naopak určitě zapracuje na větší produktivitě v útoku. Dvacet gólů proti Brnu a devatenáct zásahů do sítě Lovosic zajisté nevypovídá o dobré střelecké formě.

V zápase proti týmu, který jsme doma přesvědčivě porazili 31:21 jsme jednoznačnými favority. Jenže i Kopřivnice má o co hrát a rozhodně se nevzdá bez boje. Zda zápas dopadne podle papírových předpokladů vítězstvím Dukly nebo zda přinese 20. kolo nechtěné překvapení se můžete přesvědčit v sobotu 2. března 2013 od 18 hodin osobně ve sportovní hale v Kopřivnici nebo prostřednictvím přímého přenosu internetové televize TVcom. Pevně doufáme, že dva  body o víkendu poputují do Prahy a Dukla se díky nim usídlí na medailových pozicích. Fanděte s námi!