KH Kopřivnice – HC Dukla Praha 23:29 (10:12)
Tři kola před koncem základní části extraligy jsme potřebovali bodovat. Příští týden nás totiž čeká volný los a soupeři tak na rozdíl od nás budou moci sbírat body. Výhra nad poslední Kopřivnicí by nám navíc zajistila definitivní jistotu příslušnosti do elitní šestice, která bude v nadstavbě bojovat o medaile. Soupeř, kterému šlo důležité body v boji o odvrácení hrozby sestupu se ovšem nevzdával snadno. Ještě ve 22. minutě svítilo na tabuli nerozhodné skóre 8:8. Do poločasu se nám ovšem díky brankám Krupy, Kotrče a Kastnera podařilo odskočit na 10:12. O výsledku utkání definitivně rozhodl náš drtivý nástup do druhého poločasu. Domácí totiž čekali na další gól dlouhých sedm minut, během kterých jsme dokázali odskočit na 11:17. Náskok jsme si bezpečně udrželi až do konce a za výhru 23:29 jsme si z Kopřivnice odvezli dva body. Vítězství jsme tentokrát postavili zejména na rychlých útocích, ze kterých těžil zejména devítibrankový Kastner, kterého se sedmi góly vhodně doplnil Milan Kotrč. Protože Plzeň prohrála v Jičíně, poskočili jsme s 25 body už na druhé místo. Na vedoucí Jičín ztrácíme tři body.
V 21. kole nás čeká volný los, takže lze očekávat mírný propad tabulkou. Za hranici šestého místa, kde se teď odehrává lítý boj mezi Zubřím, jež udrželo proti Karviné naději, Brnem a Karvinou, už ovšem určitě nespadneme. V posledním kole pak zajíždíme na půdu úřadujícího mistra ze Zubří, kde si budeme chtít co nejvíce vylepšit výchozí pozici před nadstavbou.
vs
Sestava a branky Kopřivnice: Pour, Žingor – Lipový, Střelec 4, Gřes Jan 1, Kahánek 2, Gřes Jiří 6, Schäfer 2, Měchýř, Mičola, Bukovský 1, Hojník 5, Prepsl 2, Třeštík
Výsledky ostatních družstev Dukly:
A-tým napodobily v Kopřivnici i dorostenecké celky. Jak mladší, tak starší dorost si odvážejí do Prahy dva body. B-tým naopak neuspěl v Třeboni. Přestože v první půli vedl až o pět branek, v závěru zápasu dotahoval tříbrankové manko, ze kterého dokázal umazat bohužel jen dva góly.
2. liga mužů: TJ Jiskra Třeboň – HC Dukla Praha B 30:29 (12:14)
Sestava a branky Dukly: Šimánek – Kern 5, Petružela 4, Pugliese, Aliapulios 1, Roman 4, Syřínek 6, Tsunaev 1, Šimůnek 5, Charvát 3
1. liga st. dorostu: KH Kopřivnice – HC Dukla Praha 30:34 (20:19)
Sestava a branky Dukly: Filip – Pipasik 5, Pína 4, Bradáč 3, Martiška, Řežábek 4, Pícha 6, Jeníček 5, Šigut, Kuklík 7
1. liga mladšího dorostu: KH Kopřivnice – HC Dukla Praha 28:33 (15:16)
Sestava a branky Dukly: Zavázal – Myslbek, Viktora, Křivohlavý, Padělek 2, Voříšek, Březina 8, Makovec 4, Krouský 3, Mubenzem 8, Kalous 7, Háza 1