Další domácí utkání jsme zvládli. Čekal nás soupeř ze spodní části tabulky. Doufal jsem, že hráči naváží na dosud dobré herní výsledky a nepřipustí žádné drama. Toto se cca od 10 min. prvního poločasu začalo plnit.

Dobře jsme bránili. Vycházel nám rychlý útok a hlavně jsme proměňovali vytvořené šance. Postupně jsme si tak vytvořili do poločasu devíti brankový náskok. I druhý poločas jsme dodrželi vše a nedali soupeři šanci. Spolehlivě zachytali oba brankáři a velmi dobře zahrálo jádro týmu, na kterém je dobře znatelný pravidelný tréninový proces. Na některých hráčích, kteří dostali v průběhu utkání šanci je bohužel velmi znát menší tréninková účast a tak se náš herní projev výrazně zhoršil. Proto dostávají v utkání menší prostor a jen doufám, že si to uvědomí a postupně budou plnohodnotnou náhradou. Poté budeme opět velmi nebezpeční pro každého soupeře.

Hráči zaslouží uznání za bojovnost a nasazení po celou dobu utkání. Nepolevili ani za již jednoznačného stavu zápasu a toho si velmi cením.

Pavel Farář – trenér