Talent Plzeň – HC Dukla Praha 34:46 (16:25)

V neděli nás po přestávce čekal tým Plzně na jeho půdě. My jsme bohužel v této pauze při Prague Handball Cup přišli o některé hráče (Filip – zlomená noha, Bradáč – vazy v kotníku, Pícha – vazy v koleni). Museli jsme proto trochu změnit základní sestavu. Hráči ale přistoupili k utkání (na rozdíl od soupeře) velmi dobře. Vyšel nám úvod utkání. Dobře jsme bránili, spolehlivě zachytal Š. Rada a my mohli opět jednoduše skórovat z rychlých útoků. Postupně jsme odskočili na poločasových 25:16. I když jsem hráče nabádal, aby udrželi zejména disciplínu v obraně, došlo k polevení a byla to hra „nahoru dolů“. Tomu koneckonců odpovídá i konečný výsledek 34:46!
V utkání dostali příležitost všichni hráči. Bohužel někteří šanci nevyužili. Další smutnou stránkou je zranění J. Řežábka. Už i tak máme marodku velmi širokou. Nyní nás čekají dvě utkání doma (Jičín a Zubří). Doufám, že i v takto omezeném počtu a s posilami z mladšího dorostu budeme nadále pokračovat v jarníchzlepšených výsledcích. Zatím většina hráčů zaslouží pochvalu hlavně za přístup a nasazení.

Pavel Farář – trenér

Sestava a branky Dukly: Šimon – Pipasik 6, Pína 6, Martiška, Charvát, Stárka, Zrno 1, Řežábek 1, Jeníček 7, Nejedlý 1, Šigut 9, Kuklík 14