HC Dukla Praha – HK A.S.A. Město Lovosice

středa 1. května 2013, 16:30 hod.

První polovina nadstavbové části Tipgames extraligy se uzavře prvomájovým středečním kolem. Vedoucí Jičín se představí v Plzni, Hranice budou hostit Zubří a Dukla přivítá Lovosice. Do konce sezony zbývá každému z týmů posledních šest zápasů a následujících osm dní, ve kterých budou sehrána hned tři nadstavbová kola, hodně napoví o tom, kdo bude letos brát medaile.

Aktuální podoba extraligové tabulky:

1. Jičín – 36 bodů
2. Hranice – 32 bodů
3. Lovosice – 31 bodů
4. Zubří – 28 bodů
5. Dukla – 27 bodů
6. Plzeň – 27 bodů

Dukla, která zatím dokázala ve čtyřech utkáních vybojovat jen dva body za remízy v Hranicích a s Plzní, bude mít vzhledem k situaci v tabulce extrémní zájem na zdolání Lovosic. Ty zatím s 31 body drží průběžnou bronzovou příčku, ke které se můžeme v případě vítězství přiblížit na dostřel pouhých dvou bodů. Ani severočeši ovšem nebudou chtít odejít s prázdnou. Že se dá očekávat vyrovnaný zápas s nízkým počtem branek, napovídají i vzájemné výsledky ze základní části:

Lovosice – Dukla 22:22 (11:12)
Dukla – Lovosice 19:18 (10:9)

O tom, který ze soupeřů nakonec uspěje a přidá na své konto důležité body v bojích o medaile, se můžete přesvědčit prostřednictvím přímého přenosu internetové televize TVCOM (odkaz zde) nebo osobně v hale na Ruzyni. Všichni příznivci kvalitní házené jsou srdečně zváni.

vs
23.2.2019
Score: 29 - 34