Po úvodní těsné výhře 25:26 na hřišti soupeře dokázal náš B-tým nad SK Praha 4 zvítězit i v domácí barážové odvetě a po výsledku 31:25 slaví postup do 1. ligy. Dukla se tak zařadila mezi pouhé tři týmy, které mají zastoupení jak v extralize, tak ve druhé nejvyšší soutěži. Kromě Dukly jsou jimi ještě Jičín a Karviná.
I ve druhém utkání byla Praha 4 Dukle B vyrovnaným soupeřem, dobrý výkon podal opět její brankář David Černý, který zastavil mnoho pokusů našich střelců. Zkušenému týmu z Děkanky však na Ruzyni chybělo několik opor (Stanislav Farář, Michajlík, Halčař) a v závěru se projevila i lepší fyzická připravenost našeho týmu. Před vstupem do poslední čtvrtiny utkání jsme sice drželi pouze dvougólový náskok (24:22), ale koncovku jsme s přehledem ovládli a vítězstvím 31:25 jsme potvrdili, že do vyšší soutěže patříme.

HC Dukla Praha „B“ – SK Praha 4 31:25 (15:13)
Už od začátku zápasu jsme si začali postupně budovat poměrně slušný náskok. V úvodu dokázala obrana odrážet pokusy Prahy 4 a úspěšné zákroky přidal Tomáš Suchý v brance. Na základě dobré defenzivy jsme vstřelili také několik branek z rychlých protiútoků. V páté minutě tak bylo skóre 3:1 a o pět minut později jsme po tříbrankové šňůře vedli už 6:2. Pak jsme ovšem začali narážet na brankáře Černého a Praha 4 se tak mohla pokoušet o korekci skóre. Ještě v 17. minutě jsme ale drželi čtyřgólové vedení 10:6. Ale Vaněk s Vtípilem a Peškem do 20. minuty přiblížili Prahu 4 na rozdíl jediného gólu (10:9). Dukla potom sice odskočila na 14:11, ale Praha 4 vzápětí opět dotáhla na 14:13. Poslední slovo v prvním poločase ovšem měl Ondřej Šimůnek, který nám tak zajistil přestávkové vedení 15:13.
Tři góly v řadě dávaly na začátku druhé půle tušit, že Dukla chce zápas brzy rozhodnout (37. minuta – 18:13). Jenže Praha 4 nám navýšení náskoku nedovolila. Ve 43. minutě se i díky střelecké potenci Martina Půty nadechla k další třígólové sérii a poněkolikáté v zápase se dotáhla na jednogólový rozdíl (21:20).  Úsek mezi 45. a 48. minutou ale pravděpodobně rozhodl o výsledku celého zápasu. Tesař, Šimůnek, Aliapulios a Petružela postupně nastříleli do Černého sítě čtyři branky a Praha 4 už tentokrát nedokázala nástup Dukly zachytit (48. minuta – 25:20). Další čtyři přesné trefy mezi 53. a 55. minutou, z nichž dvě zaznamenal Jakub Kern, pak definitivně rozhodly o osudu utkání. Pět minut před koncem svítil na tabuli stav 30:23 a v samotném závěru už padly jen tři góly. Jeden do branky Prahy 4 a dva na opačné straně. Zápas tak skončil 31:25, čímž si Dukla B bezpečně pojistila výhru a postup do druhé nejvyšší soutěže.

Sestava a branky Dukly B: Suchý, Šimánek – Kern 3, Petružela 7, Tesař 1,  Aliapulios 6, Syřínek 5, Urban, Tsunaev, Šimnek 5, Sviták 3, Charvát, Kuklík 1

Sestava a branky Prahy 4 – Černý, Schoffer – Chválny 3, Vtípil 3, Farář P. 2, Stůj 4, Pešek 5, Půta 5, Vaněk 2, Dostál 1