Poslední čtyři utkání čekala mladší žáky Dukly B ve společném přeboru starších žáků (nastupují totiž o soutěž výš) v Úvalech v sobotu 25. května 2013. Všechna utkání byla poznamenána nepříznivými podmínkami, když se hrálo za velmi chladného a deštivého počasí.

V prvním zápase jsme jednoznačně přehráli Kobylisy 18:3 po poločase 9:1. Hezké utkání na rozcvičení, poté se ale začalo opravdu hrát, protože ve druhém utkání jsme změřili síly s Bělou pod Bezdězem, která nás především výškově výrazně převyšovala. To hráče ale nerozhodilo. Poctivou hrou v obraně a trpělivými útočnými kombinacemi se drželi v kontaktu. Rozhodnutí přišlo až v průběhu druhého poločasu, kdy hráči Bělé využili své fyzické převahy a střelbou z větší vzdálenosti bezpečně navýšili skóre na konečných 8:14 (5:6). Výsledek utkání není zklamáním, předvedli jsme to, co umíme a na čem jsme celý rok pracovali. V pořadí třetí utkání, tentokrát s domácími Úvaly, mělo podobný průběh a mělo také stejný náboj. Po vyrovnaném poločase 4:4 jsme i v druhém poločase zdatně konkurovali hře soupeře a zápas ztratili až v samotném závěru a to v poměru 7:10. Poslední utkání dne jsme sehráli s hráči Sokola Vršovice. Opět jsme začali velmi dobře bránit, soupeř nedokázal překonat aktivní obranu 3-3 a do poločasu jsme pestrou hrou v útoku získali vedení 7:3. Druhý poločas byl již vyrovnanější, ale stále jsme si udržovali mírné vedení. Vítězství jsme ztratili až v samotném závěru utkání, kdy se soupeři podařilo vyrovnat na konečných 11:11.

Výkony v turnaji částečně ovlivnilo nepříznivé počasí a oproti jiným turnajům také povrch hřiště, který více klouzal. I přesto jsme ale předvedli výkon, za který se není potřeba stydět.

Sestava: O. Janda, A. Choc 6, A. Zeman, T. Mikulenka 1, L. Kaplan 5, J. Krušberský 14, M. Beneš, J. Votava 1, D. Turner 15, A. Vološin 1, P. Vocetka

Trenérská dvojice: Ladislv Charvát & Ondřej Václavek