Český svaz házené zveřejnil rozlosování extraligy pro ročník 2013/2014. Boje v nejvyšší soutěži začnou v sobotu 7. září. Dukla se poprvé v novém ročníku představí v domácím souboji se Zubřím. Valaši, kteří v závěru uplynulé sezony proklouzli na poslední chvíli do elitní šestice, aby nakonec brali 5. místo, budou chtít pod novým trenérem Miroslavem Ćelićem ze Srbska svoje umístění jistě vylepšit. Utkání začíná v hale na Ruyzni v sobotu 7. září 2013 v 18:30 hod.

První utkání na hřišti soupeře pak sehrajeme o osm dní později. A nečeká nás nikdo jiný než úřadující mistr z Jičína. Kvality nováčka soutěže ze Zlína pak prověříme v 7. kole, kdy se představíme ve zlínské sportovní hale Euronics.

Aby mohli hráči Dukly odvádět na podzim co nejlepší výkony, připravují se už čtvrtý týden na nadcházející sezonu. O jejich fyzickou kondici se kromě trenérů stará také známý český atlet Jiří Mužík, který týmu pomáhá především s běžeckou přípravou. Herní prvky pak dostávají prostor při pravidelném tréninku v domácí hale na Ruzyni.

Jak Dukla uspěje v zápasovém porovnání s konkurencí, se ukáže již o nadcházejícím víkendu. Zúčastníme se totiž čtvrtého ročníku Memoriálu Josefa Smékala v Novém Veselí.

Již v pátek 16. srpna změříme síly s domácím Novým Veselím. V sobotu nás pak čeká ŠKP Bratislava a Frýdek – Místek. Nedělní boje o umístění nám přinesou střetnutí s některým ze čtyř týmů druhé skupiny (Ronal Jičín, Hlohovec, Strakonice nebo Talent M.A.T. Plzeň).

Kompletní rozlosování turnaje je k dipozici zde.

-red-