Holiday Cup 2013

Po těžkém kondičním soustředění, které proběhlo pro všechna mládežnická družstva klubu ve Sportovním areálu Břve a týdenním dvoufázovém trénování v domácích podmínkách se obě družstva staršího žactva společně s družstvy žactva mladšího přesunula završit toto snažení a otestovat si formu před začátkem soutěže na turnaj Holiday Cup 2013 do Zlína.

Hráče jsme rozdělili do dvou družstev Dukla 6 „A“ a Dukla 4 „B“, kdy jsme se snažili mezi oběma družstvy najít optimální sestavy a jednotlivé vazby a spolupráce při hře. Na turnaji, který byl zpestřen i závody motoristického sportu „Barum rally 2013“ kluci okusili soupeře, se kterými se v běžném kalendářním roce skoro nesetkají.

V turnaji se obě družstva postupně setkala se soupeři v základních skupinách, poté pak v bojích o umístění resp. semifinále a finále. Hráči Dukly „A“ v průběhu celého turnaje ztratili pouze jeden bod za remízu v základní skupině s týmem Karviné. Právě s tímto týmem kluci změřili své síly i ve finále turnaje, kdy v průběhu celého zápasu předvedli bojovný a koncentrovaný výkon, který korunovali v některých fázích utkání i devítibrankovým vedením. Tento vysoký brankový rozdíl soupeř stihl do konce zápasu pouze kosmeticky upravit a kluci po zásluze dotáhli celé utkání do vítězného konce. Tým Dukly „B“ s bilancí tři výhry a tři prohry na turnaji obsadil konečné 6. místo z celkových dvanácti účastníků.


Dva naši hráči navíc na turnaji získali individuální ocenění. Jirka Šmíd se stal nejlepším hráčem turnaje a Matěj Janotka si odnesl cenu pro nejlepšího střelce turnaje.

Všem hráčům gratulujeme za skvělé výsledky a výkony.

Touto cestou také děkujeme personálu Sportovního areálu Břve za skvělé podmínky na přípravu, také děkujeme sponzorům s pomocí při realizaci účasti na turnaji Holiday Cup 2013.

Výsledky Dukly 6 “A“

Základní skupina

Dukla – Loko Vršovice 30:7

Dukla – HCB Karviná 16:16

Dukla – HK Topoľčany 21:9

Dukla – HK Lovosice 18:8

Dukla – HC Zlín „B“ 20:10

Semifinále

Dukla – HC Zlín „A“ 21:11

Finále

Dukla – HCB Karviná 17:15

Výsledky Dukly 4 “B“

Základní skupina

Dukla – HK Kúpele Bojnice 18:19

Dukla – HC Zlín „A“ 12:26

Dukla – TJ JM Chodov 18:17

Dukla – DTJ Polanka n.O. 20:15

Dukla – SK Žeravice 18:13

o 5. a 6. místo

Dukla – HK Lovosice 14:15

Sestava: Beneš Šimon, Ritter, Vavřich – Janda, Šmíd, Ježek, Šelenberk, Souček, Štefanič, Janotka, Turner, Krušberský, Puchmajer, Šlehobr, Mikulenka, Zeman, Choc, Beneš Michal, Rotter

Trenéři – O. Bílek, P. Rams