Extraligové týmy sotva stíhají regenerovat po víkendovém programu třetího kola Triglav pojišťovna extraligy a už jsou „za dveřmi“ další klání nejvyšší soutěže.

Kompletní čtvrté kolo, které se odehraje už ve středu, přináší hned několik otazníků. Všechny fanoušky házené určitě bude zajímat, zda Hranice zůstanou i po zápase s Plzní jediným týmem s plným počtem bodů. Zajímavý je i vývoj na opačném konci tabulky. Nováček ze Zlína se totiž bude napočtvrté pokoušet získat první body. Tentokrát se představí v Přerově.

Příznivci Dukly se ale zaměří na utkání svého týmu, který vyzve Karvinou.

HC Dukla Praha – HCB OKD Karviná – středa 25. září 2013 od 18:00

Oba celky mají po třech kolech shodně po čtyřech bodech. Dukla je zásluhou lepšího skóre druhá, Karviné patří páté místo. Baník předvádí v úvodu ročníku sympatické výkony. O víkendu dokonce získal skalp úřadujcího mistra z Jičína v poměru 23:20. O týden předtím podlehl v Zubří o jedinou branku 28:27. Karviná se spoléhá na branky rychlonohého Vanča a navrátilce z Polska Sliwky. Šestnáct branek jako první dva jmenovaní už stihl v letošním ročníku dát i Radim Chudoba. V zápase s Jičínem o výhře rozhodl také výborný výkon brankáře Vydry.

Dukla o víkendu v zápase s Kopřivnicí šetřila síly některých opor. Pouze z lavičky sledoval zápas například brankář Petržala. Dlouho na hřišti nepobyl ani Kamil Piskač. Střelecky se zatím daří Vojtěchu Šikovi (15 gólů), ale góly může dávat kdokoli. Soupeře o tom v posledních zápase přesvědčili Kotrč, Mráz, Polášek nebo Šůstek.

Potvrdí Karviná v Praze dobrou formu, nebo Dukla uhájí domácí hřiště a odolá tlaku dotírajících soupeřů?

Přesvědčte se osobně v hale na Ruzyni nebo sledujte přímý přenos internetové televize TVCOM.