Minižáci: Turnaj 4+1 Kobylisy 5.10.2013

Nafukovací hala v Kobylisích hostila další turnaj 4+1. Kapacita turnaje byla premiérově naplněna a představilo se tak 12 týmů v minižácké kategorii a 12 týmů v kategorii přípravek. Tentokrát jsme vypravili pouze výběr minižactva, který čekala čtyři utkání.

Prvním soupeřem byl Sokol Vršovice a duel se nesl ve znamení probouzení. Kluci zmatečně běhali po hřišti, nebránili a ani aktivitou v útoku nehýřili. V druhém zápase jsme se střetli s Duklou 4. Již jsme běhali a dokonce i bránili, marná však byla střelecká muška. Tu jsme vyladili v třetím utkání s domácím chlapeckým výběrem. V hledišti se objevil Tomáš Petržala a kluci se i možná proto opravdu snažili. Zodpovědně bránili a konto soupeře obtěžkali 16 brankami. Konečně jsme tak mohli okusit pocit z výhry. Vítězně jsme dopadli i v posledním zápase, když jsme si poradili s domácími slečnami.

Opět je ale třeba připomenout, že o výsledky zdaleka nejde. Ve výběru se objevily nové tváře a kluci si tak mohli vyzkoušet turnajovou atmosféru. Střelecky se opět dařilo Danovi Erebaiovi, který věkem stále ještě spadá do kategorie přípravky, vstřelil 15 branek. O jednu branku více dal o dva roky starší Martin Hendrych, který si řekl o nominaci k turnajům Podkrušnohorské ligy. Pochvalu a poděkování si samozřejmě zaslouží všichni účastníci – i ti z řad rodičů a fanoušků našeho týmu!

Výsledky: Dukla – Vršovice 6:16, Dukla – Dukla „4“ 7:11, Dukla – Kobylisy A 16:9, Dukla – Kobylisy B 22:7

Sestava a branky: Erebai 15, Jíra J. 5, Jíra V. 1, Pátek 2, Holomek 6, Hendrych 16, Kratochvíl, Lenker, Mikolášek 2, Hampl 1

Za trenéry Matěj Měchura