Ve třetím kole jsme na domácí palubovce přivítali Kopřivnici, která se asi letos bude pohybovat v dolní polovině tabulky. Po jejích nepřesvědčivých výsledcích z minulých kol se předpokládalo ve všech směrech vítězství pro nás, ať už po stránce fyzické a herní, ale také vzhledem k našemu širšímu kádru a hlavně fanouškům, kteří znovu podporovali další cestu za dvěma povinnými body.

Začátek zápasu jsme zahájili jak jinak než vyrovnanou partií, trvající zhruba do desáté minuty, kdy jsme za stavu 5:4 odskočili na rozdíl čtyř branek a tento náskok se už pouze navyšoval. Díky tomu mohli zasáhnout do utkání všichni hráči. Konec poločasu jsme zvládli o poznání lépe než proti Zubří, kdy jsme místo obdrženého gólu v poslední vteřině dokázali naopak branku z téměř totožné situace na poslední chvíli vsítit. Tím jsme ustanovili poločasový výsledek na 17:11.
Nástup do druhé půle byl už plně v naší režii, diktované na středu naším nejlepším střelcem zápasu Vojtou Patzelem, který nejen dokázal dávat góly, ale tak připravoval šance pro ostatní. Propast mezi oběma týmy se nadále zvětšovala, a tak stávající  stereotypu narušil pouze pokus brankáře O.Zavázala dát branku přes celé hřiště, bránu ovšem přestřelil. Drama tohoto zápasu mohlo jedině vyvolat to, jestli vsítíme čtyřicátou branku, bohužel místo kulatého vítězství, dokázal soupeř korigovat na konečných 39:21.
Doufáme, že neporazitelnost nám zůstane i příští týden, kdy se představíme opět na domácí palubovce. Tentokrát přivítáme Karvinou, které bychom rádi oplatili prohru z přípravného turnaje v Novém Veselí.

Sestava a branky Dukly: Zavázal, Štefanič – Myslbek 5, Zelenka 2, Chmelík 4, Viktora 2, Háza 1, Lenner 3, Mulač 6, Krouský, Patzel 9, Režnický 3, Šmíd 4

Jan Burdátš