Dukla – Kopřivnice 33:42 (16:20)

Ve druhém domácím utkání staršího dorostu jsme chtěli napravit nepovedené utkání v Jičíně. Tentokrát jsme si pohlídali začátek a vedli jsme 4:2. Jenže pak jsme začali být (šetrně řečeno) nedůrazní v obraně. V útoku jsme kupili technické chyby a střelba byla velmi žalostná. Toho soupeř pochopitelně využil a převzal otěže utkání. Postupně se ujal vedení a do poločasu si vytvořil náskok 20:16.
Do druhého poločasu jsme vlétli velmi dobře. Za čtyři minuty jsme dokázali vyrovnat na 21:21. To bylo z naší strany bohužel ale to poslední. Znovu jsme přestali bránit a v útoku jsme nadále pokračovali v tragické hře. To vše vedlo postupně k navyšování skóre soupeřem. Hráči nenašli ani sílu na udržení slušného výsledku. Soupeř nás logicky nešetřil a s chutí si dokráčel pro jasné vítězství!
Byl to z naší strany již druhý velmi nepovedený zápas. Hráči by se měli zamyslet nad tím, jak z této situace ven. Hlavně by se to mělo projevit na tréninkovém nasazení. Někteří hráči zatím bohužel nepředvádí výkony, které by je opravňovaly nastupovat k utkání!
V dalším kole, opět doma, hostíme Karvinou. Tento soupeř je pro nás vždy velkou překážkou a máme s ním velmi pasivní bilanci. Doufejme, že už bude jen líp. Horší výkon si totiž již nedovedu představit!

Pavel Farář – trenér