1. liga mladšího dorostu
HC Dukla Praha – HCB OKD Karviná 26:32 (14:13)

Ve 4. kole na naší palubovku zamířila ambiciózní Karviná, která chtěla přerušit naší letošní neporazitelnost. Pomoct jí k tomu měl zatím nejlepší střelec soutěže Denis Szabla.

Jak je již skoro pravidlem v této sezóně, tak jsme nezachytili začátek zápasu a prohrávali 2:6, ale po time-outu jsme zabrali a obrátili stav na 13:9, Poté si však oddechový čas vzala i Karviná, která pár vteřin před koncem poločasu zkorigovala skóre na 15:14. Černou chvilkou první třicetiminutovky bylo nesportovní chování brankaře hostí, jenž zaútočil na našeho hráče. Naštěstí pro něj rozhodčí tuto situaci neviděli. Jinak se mohlo i červenat!

Začátek druhého poločasu jsme zachytili výborně. Ve 43. minutě jsme vedli 23:17 a zdálo se, že si jdeme za dalším vítězstvím. Bohužel time-outy v tomto zápase měly obrovskou hodnotu a po karvinském oddechovém čase se odehrál katastrofický zvrat. Posledních 17 minut zápasu jsme po individuálních chybách, netýmovém výkonu a rozchytáním gólmana soupeře prohráli 15:3. Výsledkem toho byla prohra 26:32, která je pro nás velkým ponaučením do dalších zápasů. Jediný kdo odehrál vcelku slušný zápas, bylo mělnické trio, konkrétně Kuba Zelenka, Honza Chmelík a hlavně střelec poloviny našich gólů Honza Hradecký.

Další zápas sehrajeme na palubovce Frýdku-Místku a budeme se snažit napravit toto zaváhání.

J.B-Tren.

Sestava a branky Dukly: Štefanič, Zavázal – Zelenka 3, Hradecký 13, Chmelík 6, Viktora, Háza, Lenner, Mulač 1, Halenčák, Krouský, Patzel 1, Režnický, Šmíd 2