1.liga staršího dorostu
HC Dukla Praha – HCB OKD  Karviná 28:21 (12:8)

V dalším domácím utkání nás čekala Karviná. S tímto soupeřem máme výrazně zápornou bilanci a naše výkony v minulých kolech nás do role favorita rozhodně nepasovaly.

Do utkání jsme ale vstoupili velmi dobře. Zejména obranná fáze byla dle mých představ. Dostatečný důraz a agresivita, podpořená dobrým výkonem brankáře, měly za následek naše vedení 10:3 ve 21. minutě prvního poločasu. K výraznějšímu vedení chyběla jen lepší koncovka v útočné fázi. Do šaten jsme nakonec odcházeli za stavu 12:8 pro nás.

Soupeř ale nepatří k těm, co to „zabalí“. V úvodu druhého poločasu dokázala Karviná dotáhnout během deseti minut na 14:13 a byla opět ve hře. My jsme si naopak v těchto chvílích vybírali slabší okamžiky. V obraně jsme nebyli tak důrazní a v útoku jsme se opět snažili hrát až do šestky. Tentokrát si ale hráči dali říci a opět se vrátili ke hře z úvodu utkání. Postupně jsme znovu soupeři odskočili na 21:17 a 25:18 a Karviná již nenašla sílu na zvrat.

Poděkování patří hráčům především za bojovnost a nasazení. Také dodržování taktických pokynů bylo podstatně lepší než v minulých dvou kolech.

Nyní jen doufám, že již budeme předvádět výkony za které se nebudeme muset stydět.

Sestava a branky Dukly: Rada, Zavázal – Řežábek 5, Mubenzem 3, Kývala 8, Stárka 2, Kalous 1, Březina 5, Křivohlavý 2, Kopáč 1, Chmelík, Viktora, Mulač, Krouský 1,

 

Farář Pavel – trenér