HC Dukla Praha – HK A.S.A Město Lovosice 
6. listopadu 2013 od 18:30 hodin

Už jen posledních osm celků zůstalo ve hře o Český pohár. Všichni čtvrtfinalisté jsou zároveň účastníky extraligy a nechybí mezi nimi ani Dukla. Dva zástupci druhé nejvyšší soutěže (Litovel a Náchod) a jediný tým z 2. ligy (Velké Meziříčí) vydrželi pouze do osmifinále a mezi nejlepších osm pohárových celků se letos nepodívají.

Los rozhodl o tom, že o postup mezi nejlepší pohárovou čtyřku se utkáme s Lovosicemi. Utkání odehrajeme na domácí půdě v hale na Ruzyni už ve středu 6. listopadu od 18:30 hod.

S Lovosicemi jsme se shodou okolností utkali v našem dosud posledním soutěžním zápase. V neděli 27. října jsme jim v televizním extraligovém utkání v hale Chemik podlehli 31:26. Devět branek nastřílel bývalý hráč Dukly Miloslav Sýkora, který na hřišti zastoupil zraněného reprezentačního křídelníka Jiřího Motla. Solidní výkon brance podal Artur Adamík.

Lovosice prošly do čtvrtfinále poháru přes druholigovou Mladou Boleslav (výsledek 28:33) a přes již zmiňované Velké Meziříčí (18:34). Dukla vyřadila ve třetím kole druholigový celek VŠ Plzeň po přesvědčivém výsledku 15:35. Stejně jednoznačně jsme si v osmifinále poradili i s Náchodem (20:33).

Podaří se nám v Českém poháru oplatit Lovosicím porážku z 9. kola extraligy? Odpověď dostanete ve středu 6. listopadu v hale na Ruzyni. Zápas Dukla – Lovosice začíná v 18:30 hod.

Kompletní přehled čtvrtfinálových dvojic Českého poháru (všechna utkání se hrají ve středu 6. listopadu):

Frýdek – Místek – Plzeň (18:00)
Karviná – Hranice (18:00)
Jičín – Brno (18:00)
Dukla – Lovosice (18:30)