Sérií tří opatření zareagovalo vedení Dukly na nepříznivé výsledky z posledních utkání a na průběžné osmé místo v tabulce. Změny se odehrají především v realizačním týmu, ale nejsou vyloučeny ani příchody a odchody jednotlivých hráčů.

1.  Byla zrušena pozice asistenta trenéra, ze které byl odvolán Milan Kotrč starší. Na lavičce budou nově dva rovnocenní trenéři. Spolu s Pavlem Pauzou to bude také legenda dukelské házené Jiří Kotrč. Ten se s Pavlem Pauzou dobře zná, protože mu v minulosti dělal u A-týmu Dukly asistenta.

2. Hráči dostali za úkol v sedmi extraligových kolech, která zbývají do zimní přestávky (poslední prosincové kolo bylo odloženo až na 29. leden 2014), vybojovat 10 bodů. Pokud této mety nedosáhnou, bude je čekat finanční postih.

3. Pokud tým nevybojuje do zimní přestávky 10 bodů, přistoupí vedení v zimní přestávce k hráčským změnám v kádru a to jak na straně odchodů, tak na straně příchodů. Jindy totiž přestupová legislativa transfery neumožňuje.

(Staro)novou trenérskou dvojici uvidí diváci na lavičce Dukly už ve středu 6. listopadu v pohárovém utkání prosti Lovosicím. Přijďte se podívat na to, zda týmu změny prospějí. Zápas v hale na Ruzyni začíná v 18:30 hod.