HC Dukla Praha – KP Brno 38:22 (20:12)

V šestém kole se na domácí půdě Dukly představil poslední tým tabulky 1. ligy mladšího dorostu KP Brno. Proto se očekával pohodový průběh utkání s vítězstvím na konci, zvlášť když hostům chyběl jejich nejlepší střelec Adam Stein.

Začátek zápasu tomu hodně nasvědčoval a už po čtyřech minutách svítilo na tabuli skóre 4:0. Poté se soupeři podařilo vsítit první gól. Od té doby se připisovaly pravidelně branky na obou stranách, takže jsme vedli stále jen o čtyři až pět gólů po necelých dvacet minut. V poslední pětiminutovce první půle jsme ale odskočili na rozdíl osmi branek a zakončili první poločas za stavu 20:12.

Druhá půle navazovala na konec první a tak se propast mezi námi a soupeřem zvětšovala. Do utkání zasáhli všichni hráči na soupisce, i když ne všichni dali nakonec gól. Utkání skončilo 38:22 pro nás a nebýt některých špatně hozených trháků, tak se mohly vstřelené branky vyšplhat podruhé v sezóně přes čtyřicítku. Předvedená hra, i přes jednoznačný výsledek, nepůsobila zrovna nejlépe a tento výkon by asi nestačil na někoho, kdo se pere o čelo tabulky. Někteří hráči důležití pro tým se stále hledají.

Po reprezentační pauze, se utkáme v Plzni proti loňskému mistrovi  Talentu Plzeň. Doufejme, že nám výhra zvedla sebevědomí a navážeme na formu ze začátku sezóny.                       

J.P.Burdátš

Sestava a branky Dukly: Štefanič, Zavázal – Zelenka 5, Hradecký 7, Chmelík 4, Viktora, Háza, Lenner 3, Mulač 3, Janotka 1, Krouský 5, Patzel 6, Režnický 3, Šmíd 1