Sobota (9. listopadu – pozn. red.) tradičně patřila Podkrušnohorské lize. Toto kolo bylo organizováno v pražské hale na Ruzyni a díky portálu tvcom.cz bylo přenášeno i online. Domácí prostředí nám příliš štěstí nepřineslo. Ani tentokrát se nám nepodařilo vyzrát na Lovosice a neporadili jsme si bohužel ani s Mostem. Nacházíme se tak ve středu ligové tabulky, za námi jsou Žatec a Louny.

I přes nepříznivé výsledky je třeba říci, že se kluci zlepšují každým turnajem. Podařilo se nám odstranit již celou řadu nedostatků, stále je však před námi dlouhá cesta. V tomto roce nás čeká ještě poslední kolo, které se odehraje na palubovce Lovosic. Díky patří hráčům a rodičům, kteří nás přišli do haly podpořit. Mimořádně poděkování patří paní Erebai, které nejen zajistila ceny pro týmy, ale celý den nám pomáhala i s organizací turnaje.

V sérii pražských turnajů 4+1 jsme tentokrát zavítali do Břví. Opět jsme vytvořili dva minižácké týmy a jedno družstvo přípravky. Situaci však zkomplikovala Astra Praha, která na turnaj nedorazila. Aby nebyl program zbytečně narušen, vytvořena byla ještě dvě družstva. Každý hráč si tak zahrál více než dostatečně. Střelecky nelenili především Viktor Habel (34), Daniel Erebai (33), Tomáš Němeček (29), Filip Sedláček (28) a Ondřej Sedláček (24), Úspěšné střelecké pokusy však zaznamenali i ostatní hráči. Pochvalu si zaslouží především hráči přípravky. Minižáci jsou již přeci jen zkušenější a nad chybami již trenéři tolik oči nemhouří. Stále se dělá příliš mnoho lajdáckých chyb, které by se měli hráči už během tréninků snažit odstraňovat. Z plánovaných akcí nás čeká také ještě jeden turnaj ve Vršovicích.

-Matěj Měchura-