HC Dukla Praha – Sokol Ostrava 41:19 (20:8)

V dalším domácí kole jsme přivítali Ostravu. Doufali jsme, že předvedeme dobrý výkon a body tak zůstanou doma. Hrači přistoupili k utkání velmi zodpovědně. Dobrá obrana, spolehlivý brankář a přechod do rychlého útoku měly během prvních patnácti minut za následek stav 12:3. Poté přišel oddechový čas soupeře. V něm jsem hráče nabádal jen k trpělivosti a disciplíně. Ti toto dodrželi a pokračovali ve velmi dobrém výkonu. Proto byl stav v
poločase 21:8 pro nás.
V kabině jsem opět apeloval na hráče, aby udrželi herní styl a nezačali „vymýšlet“ nové prvky.
Tentokrát musím vyzdvihnout morálku a dodržování disciplíny družstva. Nepolevili jsme a stále pokračovali ve stejném duchu. Postupně se do utkání dostali všichni hráči ze soupisky. Větší prostor dostali také hráči mladšího dorostu, kteří doplňují naše řady. I tito hráči zvládli utkání velmi dobře a myslím, že postupně zapadají do družstva.
Výsledek 41:19 na konci utkání hovoří jasně. Potěšen jsem byl zejména disciplínou v obraně. Kaňkou na utkání bylo zranění F. Březiny. Doufám, že to nebude nic vážného a do příštího kola v Lovosicích budeme moci opět nastoupit kompletní.

Sestava a branky:  Rada, Zavázal – Hradecký 3, Viktora 2, Patzel, Režnický, Řežábek 8/1, Mubenzem 8, Kývala 6, Stárka 1, Kalous 5, Březina 2, Křivohlavý 5, Kopáč 1.

Farář Pavel – trenér