HK A.S.A Město Lovosice – HC Dukla Praha 27:35 (15:19)

V 9. kole jsme jeli na půdu Lovosic. Nečekalo nás jednoduché utkání. Za Lovosice sice nenastoupil stejně jako v minulém kole jejich velmi dobrý střelec Franc, ale i tak tento tým dosahuje velmi dobrých výsledků.
My jsme ale také v posledních dvou kolech začali předvádět velmi dobrou házenou a tak jsme nejeli do Lovosic prohrát.
Začátek utkání byl sice herně vyrovnaný, ale přesnost naší koncovky byla žalostná, a tak soupeř postupně vedl 5:3. Poté jsme již zamířili několikrát přesně a postupně jsme utkání otočili v náš prospěch. Opět jsme velmi slušně bránili, spolehlivě zachytal (zejména v druhém poločase) brankář a hlavně opět přišla velmi dobrá hra spojek (19 branek). Pomohli jsme si i  rychlým útokem (10 branek). Do
poločasu jsme odskočili na 19:15 a hru jsme v té době kontrolovali.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět velmi dobře. Odskočili jsme na 23:15 a dalo se říci, že jsme rozhodli utkání. I to, že se do utkání zapojila téměř celá lavička posílená i několika hráči mladšího dorostu, pomohlo k rozložení sil. Soupeř tuto možnost neměl takovou, což se v závěru utkání již na fyzických silách projevilo.

Opět musím družstvo pochválit za disciplínu a nasazení. Do poloviny soutěže máme dvě kola. Doma hostíme Nové Veselí a poslední kolo hrajeme v Náchodě. Doufám, že si udržíme formu a v těchto dvou kolech budeme bodovat naplno. To by nás udrželo před jarní částí ve hře o vršek tabulky.

Sestava a branky:       Rada, Zavázal – Chmelík 1, Viktora, Krouský, Režnický, Řežábek 4, Mubenzem 6, Kývala 5, Stárka 1, Kalous 4, Březina 8, Křivohlavý 3, Kopáč 3.

Farář Pavel – trenér