HK A.S.A Město Lovosice – HC Dukla Praha 19:23 (9:12)

V devátém kole jsme zavítali na horkou půdu Lovosic, které jako jediné v soutěži zatím neprohrály, a tak byli domácí papírovým favoritem. Do utkání jsme šli s cílem ukázat konečně výkon na který máme a to se nám také povedlo!

Utkání jsme začali dobře a hned ze začátku jsme vedli 3-0, poté sice domácí vyrovnali na 3-3, ale to byl poslední moment, kdy bylo skóre vyrovnané. Poté jsme se již ujali vedení plus mínus o tři góly, které jsme udržovali až do konce prvního poločasu, který jsme po velmi dobrém výkonu v obraně vyhráli 12-9. Do druhého poločasu jsme šli s vědomím, že pokud budeme hrát jako doposud, tak zde máme velkou šanci uspět. To se nám povedlo, navázali jsme na výkon z prvního poločasu a i když se domácí několikrát dostali na rozdíl jednoho gólu, utkání jsme zvládli i přes vyhrocený závěr zápasu, ve kterém padaly i červené karty a někteří hráči soupeře svými zákeřnými fauly a slovními projevy trošku pošpinili kvalitu jinak skvělého utkání. Ale nám to vadit nemuselo, protože jsme si z Lovosic odvezli cennou výhru 23-19, kterou jsme si vybojovali hlavně velmi dobrou obranou.

V dalším kole nás v sobotu 30.11. čeká od 14:00 Nové Veselí se kterým se pokusíme předvést minimálně stejný výkon a pokusíme se získat další dva body.

Sestava a branky Dukly: Zavázal, Štefanič – Myslbek 2, Hradecký 2, Zelenka 7, Valenta, Viktora, Chmelík 4, Háza, Lenner, Mulač 1, Krouský, Patzel 3, Režnický 4

-D.R.-