Společně se dvěma družstvy mladších žáků jsme se o uplynulém víkendu zúčastnili turnaje „O Pohár města Mostu“. Do turnaje se přihlásilo v naší kategorii sedm družstev a celý turnaj se odehrál systémem každý s každým. Jelikož kluci nepoznali v žádném utkání hořkost porážky a prezentovali se dobrou obrannou činností, rychlým přechodem do útoku a kolektivním pojetím hry, zaslouženě si odvezli do Prahy pohár pro vítěze.

K jednotlivým zápasům celý tým přistupoval zodpovědně a díky téměř stejným nástupům do utkání a nárůstu skóre v náš prospěch, jsem mohl v průběhu hry vyzkoušet i hráče méně vytížené, aby si zahráli a okusili také zápasovou zátěž. Tento víkendový úspěch jsme korunovali i individuálními oceněními, kdy trenéři jednotlivých družstev zvolili Šimona Součka nejlepším hráčem turnaje a Matěje Janotku nejlepším střelcem turnaje. Zpestřením pro diváky a rodiče, kteří se turnaje nemohli zúčastnit osobně, bylo přenášení zápasů prostřednictvím internetové televize TVCOM.cz. Jako odměnu po náročném turnaji jsme díky organizátorům turnaje s hráči navštívili mostecký Aquadrom.

Závěrem jen zbývá poděkovat za skvělou, bojovnou a kolektivní hru, která družstvo zdobila během celého turnaje a dobrou reprezentaci našeho klubu. Také doufám, že forma družstvu přetrvá minimálně do příštího víkendu, kdy cestujeme na tradiční turnaj „Dobiáš Cup 2013“ do Rožnova p.R.

Na úspěchu se podíleli tito hráči: Adam Ritter, Petr Vocetka – Šimon Souček, Matěj Janotka, Vojta Ježek, Martin Janda, Lukáš Štefanič, Kuba Krušberský, Jindra Šelenberk, Adam Choc, Adam Vološin, Filip Švejcar, Pavel Puchmajer, Matouš Šlehobr

 

Výsledky družstva:

HC Dukla Praha – HK Baník Most 12:7

HC Dukla Praha – TJ Loko Vršovice 20:4

HC Dukla Praha – Liberec Handball 21:12

HC Dukla Praha – Wendy Mělník 26:3

HC Dukla Praha – HBC Strakonice 19:8

HC Dukla Praha – HK Lovosice 18:13

 

Pořadí v turnaji

  1. HC Dukla Praha
  2. HK Lovosice
  3. Liberec Handball
  4. HK Baník Most
  5. HBC Strakonice
  6. TJ Loko Vršovice
  7. Wendy Mělník

 

Ondřej Bílek – trenér

Blíže k turnaji: http://www.banikmost.svet-stranek.cz nebo zde.

Odkaz na videa z jednotlivých turnajových zápasů naleznete na stránkách internetové televize TVCOM.