HC Dukla Praha –  Sokol Nové Veselí 33:22 (15:9)

V posledním domácím kole před zimní přestávkou jsme přivítali družstvo Nového Veselí. Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř. Očekávala se dynamická, rychlá a tvrdá hra. My jsme do utkání vstoupili velmi dobře. Opět jsme výborně bránili. Spolehlivě chytal Š. Rada a my jsme tak mohli opět dávat laciné branky z rychlých útoků. Postupně jsme si vytvořili vedení 13:5. Pak díky pár chybám, které soupeř potrestal, jsme v poločase odcházeli do šatny za stavu 15:9.

I vstup do druhého poločasu jsme zvládli na jedničku. Pokračovali jsme ve hře z první půle a postupně navyšovali skóre ve svůj prospěch. Také v tomto utkání hráči podali velmi dobrý výkon. Dobrá obrana, rychlé branky a v postupném útoku střelba spojek slavily úspěch. Hráči opět zaslouží poděkování za nasazení, disciplínu a předvedený výkon.

K poslednímu utkání odjíždíme do Náchoda, který ještě nezískal ani bod. Jen doufám, že tento fakt hráče neuspokojí. Žádného soupeře nesmíme podcenit a předpokládané vítězství určitě nepřijde samo!

Sestava a branky Dukly: Rada, Zavázal – Chmelík, Viktora 1, Krouský, Režnický, Řežábek, Mubenzem 8, Kývala 7, Stárka 2, Kalous 9, Březina 5, Křivohlavý, Kopáč 1.

 

 

Farář Pavel – trenér