Vánoční svátky ještě ani neskončily a házenkáři Dukly už jsou znovu v herní pohotovosti. Většinu z nich ale zkrácené sváteční volno mrzet nebude. Mají totiž jedinečnou příležitost poměřit síly se silnými evropskými konkurenty včetně B-týmu slavné Barcelony. Nizozemský turnaj Limburgse Handbal Dagen 2013, kterým jim to umožní, začíná v pátek 27. prosince, závěrečná utkání se hrají v neděli 29. prosince.

Dukla bude v nizozemském městě Sittard, které leží přímo na hranici s Německem, hrát minimálně čtyři utkání. Ve skupině B se nejprve utká s makedonským týmem HC Zomimak, pak ji čeká lahůdka v podobě zápasu s FC Barcelonou B a skupinové boje uzavře proti nizozemskému týmu Eurotech/Bevo. V závislosti na výsledcích těchto střetnutí pak budeme hrát buď utkání o sedmé či páté místo nebo rovnou semifinále.
Druhá skupina – tedy skupina A je tvořená slovenským HC Sporta Hlohovec, ruským HC St. Peterburg, portugalským celkem Águas Santas – Milaneza a domácími OCI Nitrogen – Lions.

Rozlosování zápasů Dukly ve skupině B:

pátek 27. prosince

13:00  HC Dukla Praha – HC Zomimak/MKD (městská hala)
21:00 HC Dukla PRaha – FC Barcelona B/ESP (hala Fitland XL)

sobota 28. prosince

14:00 Eurotech – Bevo/NED – HC Dukla Praha (městská hala)

 

O tom, jak se Dukle na turnaji bude dařit, budeme na našem webu průběžně informovat. Více informací je k dispozici na webových stránkách turnaje: www.lhd.nl

-red-