Zubří – Dukla  33:27 (17:15)

Jarní část soutěže jsme zahájili utkáním v Zubří. Bohužel nastupujeme v okleštěné sestavě z důvodů zranění a ukončení činnosti několika hráčů. I tak jsme ale přijeli bojovat o body. Úvod utkání nám vcelku vyšel. Kývala, Březina i Mubenzem dokázali skórovat z větší vzdálenosti a tak jsme se ujali vedení o 2 branky 5-3; 9-7; 12-10. Jenže vždy, když jsme mohli vedení navýšit, tak jsme ukvapenou střelbou přišli o míč a soupeř se tak držel na dostřel. V posledních cca 8
minutách poločasu jsme neproměnili některé naše šance a soupeř toho využil k otočení skóre na poločasových 17:15 pro Zubří.
Začátek druhého poločasu vyšel naopak našemu soupeři. My jsme neporoměňovali a soupeř se naopak lépe prosazoval přes naši defenzivu a dával branky.
Domácí odskočili za cca 20 minut druhého poločasu na 26-19 a vytvořili si tak (jak se později ukázalo) rozhodující náskok.
Naši hráči ale nesložili zbraně a pokoušeli se s výsledkem ještě něco udělat. Bohužel soupeři již vycházelo vše a nás stále sráželo neefektivní zakončování.
Zubří si tak zaslouženě udrželo doma oba body. Musíme se z těchto chyb poučit a do dalšího utkání jít pro dva body!!!!

Sestava a branky: Štefanič, Zavázal – Hradecký, Chmelík 4, Viktora, Mulač, Krouský, Patzel, Režnický, Herzán 1, Mubenzem 8, Kývala 3, Březina 6/1, Kopáč 3

Farář Pavel-trenér