Šestý turnaj Podkrušnohorské ligy se uskutečnil v Lounech.

Během pěti turnajů podzimní části ligy jsme se především soustředili na sehrávání všech členů nově vzniklého týmu, ve kterém se objevilo mnoho nových tváří. I přes veškerou snahu byl od začátku znát nedostatek herních zkušeností, a tak se nám nedařilo Lovosice a Most porážet. V prvním jarním turnaji však byl na týmu patrný velký pokrok. Podepsala se na něm především změna tréninkového systému a vydařené jarní soustředění.

Do Loun jsme odjeli v neúplné sestavě, i přesto hráči odehráli velmi vyrovnaná utkání. Pokud se nám podaří k dalšímu turnaji dorazit v kompletním složení, určitě se soupeři budou muset bát o výsledek.

V bráně se nám ustálila dvojce brankářů, kterým se příležitostně v tréninku věnuje i brankář mužského A-týmu Tomáš Petržala, který jim předává své bohaté zkušenosti. Kluky je nutné pochválit především za to, že se jeho rad snaží držet – i díky tomu mohli na turnaji předvést hned několik opravdu vydařených zákroků. V útoku se nám dařily rychlé přechody, kterých jsme v minulosti příliš mnoho nezahráli. Za vyzdvihnutí stojí výkon Lukáše Melicha, který se z role fotbalisty velmi rychle dostal do fazóny nadějného házenkáře. Pochvalu však skutečně zaslouží všichni hráči, kteří se již nyní jistě těší na další poměřování sil.

Výsledky: Dukla – Most 11:14, Žatec – Dukla 2:17, Lovosice- Dukla 12:11, Dukla – Louny 15:9

Sestava: Mikolášek, Poláček; Habel, Holomek, Josef, Melich, Erebai, Hendrych, Nytra, Jindra,

—-

Matěj Měchura – trenér