Na tento turnaj jsem se všichni velmi těšili, ač jsme věděli, že pro nás nebude jednoduchým. Nominovaní hráči totiž hrají doposud převážně jen 4+1, ale přesto jsme se rozhodli, že je čas sbírat zkušenosti v 6+1. A to se nám rozhodně vyplatilo : ) Do turnaje jsme vstoupili se Slováky-Pezinok, se kterými jsme se v úvodu ještě hodně rozkoukávali a zápas prohráli 5:9. Do druhého utkání jsme vcházeli s respektem vůči maďarskému, velmi kvalitnímu soupeři a již s nabranými zkušenostmi z prvního utkání. Kluci bojovali, zlepšili aktivní vytaženou obranu a se soupeřem Vecsés prohráli 13:10. Toto utkání bylo jedno z nejvydařenějších na tomto turnaji. Jako poslední soupeř nás tento hrací den čekal TJ Chodov. Kluci si s ním bez milosti poradili, jak v obranné, tak i v útočné fázi, všichni bojovali a poslouchali pokyny trenérky. Vyhráli jsme proto s přehledem 23:6.

Druhý den, hned ráno, na nás čekal další kvalitní soupeř a to Strakonice. Kluci s nimi zvládli držet krok první poločas, poté nám, ale soupeř utekl až na konečný výsledek 20:11. Druhým soupeřem pro tento hrací den pro nás byli Němci, družstvo Leezen. Z počátku jsme se soupeřem bojovali o každou branku a nebyli jsme příliš důrazní v obraně. Kluci, ale zabrali a vyhráli toto utkání 21:17. Pro tento den jsme měli již odehráno, a tak kluci vyrazili domů s rodiči odpočívat a užít trochu hezkého počasí. S mnohými jsme se potkali na Galavečeru turnaje na Harfě, kde jsme si to společně moc užili.

V neděli jsme se sešli k posledním dvěma zápasům v naší skupině a již bylo rozhodnuto, že do play off se nemůžeme dostat, protože jsme byli 6. ve skupině z 8. V prvním zápase tohoto dne jsme se střetli se Sokolem Sokolnicí, která byla tak trochu nevyzpytatelným soupeřem dle jejich dosavadních výsledků na turnaji. Klukům se tento zápas bohužel, ale vůbec nevydařil. Nebojovali, nebránili naplno a v útoku jsme neproměňovali jisté šance. Prohráli jsme tedy proto oprávněně a vysoko 15:25. Po této studené sprše na nás čekal další obávaný soupeř a to chorvatský tým Pastela. Kluci zlepšili své výkony od posledního utkání, ale tento soupeř byl opravdu velmi kvalitní a nad naše síly. I s ním jsme tedy padli vysoko 23:9.

Ve skupině jsme si udrželi 6. místo a já musím všechny kluky velice pochválit!! Nebylo to pro ně vůbec jednoduché, ale bojovali do posledních minut celého turnaje a věřím, že jsme si ho všichni společně i moc užili. Kluci nasbírali velmi cenné zkušenosti, se kterými nyní budeme pracovat a my se budeme těšit na další takové krásné turnaje! Ráda bych na závěr poděkovala všem rodičům, kteří nám celý turnaj skvěle fandili a podporovali nás a v neposlední řadě celému družstvu HC Dukla Praha I mini a to za půjčení dvou hráčů na tento turnaj a za jejich fandění a podporu při zápasech!

Soupiska- Dvořáček, Grabemann, Procházka, Vlček, Ježek, Boudník, Černý, Horyna,Bubák, El-hojairi