13. turnaj pražských minižáků byl spíše Dukla Cupem, protože se již tradičně nikomu nechtělo jet 3 km za Prahu do Sportovního areálu Břve, ideálního místa pro pořádání takových turnajů. Jedinými nedukelskými účastníky byly Hudlice a Loko Vršovice C. My jsme alespoň měli srovnání mezi jednotlivými družstvy a kategoriemi, protože se hrálo netradičně napříč kategorií minižáků a přípravek. Pro nás trenéry bylo velkým potěšením vidět, s kolik talenty, dětmi můžeme v budoucnu pracovat a je jen na nás, jak se nám to podaří. Bez prohry turnajem prošlo družstvo Dukly 6 A, s jednou prohrou Dukla 4 A. Velkým potěšením byly výkony družstva Dukly 6 C, které bylo složeno především z hráčů ročníku 2006.

Jen pro shrnutí, turnaje se zúčastnilo přes 70 hráčů, celkově se na turnaji vystřídalo přes 150 lidí, čím je dobře znát, že se házená a především ta dětská začíná dostat do povědomí a obliby lidí.

Na závěr bych chtěl poděkovat všem trenérům Dukly a jejich rodinným příslušníkům za pomoc s organizací turnaje, který proběhl zcela bez organizačních problémů přesně podle časového harmonogramu. Věřím, že se nám podaří podobný turnaj v další sezóně znovu zorganizovat.