V předposledním kole ligy si turnajové prvenství připsal tým Mostu, když si dokázal poradit s Lovosicemi.  Dukla  na  lídry  tabulky  z  Lovosic  vyzrát  nedokázala.  V dobré  formě  přijeli Louny, které s Mostem i Duklou odehráli poměrně vyrovnané partie a Žatečtí opět překvapili obměněnou sestavou.

V úvodním  duelu  jsme  se  předvedli  moc  hezkou  házenou.  Proti  slabšímu  soupeři z Žatce  se  nám  dařilo  nebojácně  pouštět  do  rychlého  přechodu  a  kluci  ukázali,  že  když  se chce, tak to jde. Padlo plno krásných branek z běhu nebo po rychlém a přesném odehrání. Ve vyrovnaných utkáních jsme naopak zbytečně od možnosti jít  rychle vpřed ustupovali, což je velká  škoda.  Navíc  se  nám  opět  nedařilo  v obraně  a  tak  jsme  skončili  až  za  Lovosicemi  a Mostem. V útoku  o  sobě  dal tentokrát  vědět Séba Bělohradský,  který  se  před  odchodem  do kategorie  mladších  žáků  prezentoval  přesnou  a  tvrdou  střelbou  z dálky.  Z naší  kategorie minižactva  odchází  do  mladších  žáků  všichni  chlapci  narození  v roce  2003.  Do  posledního utkání proti Lounům tedy nastoupila sestava tvořená ročníky, které v příštím roce budou moci hájit barvy Dukly i nadále v Podkrušnohorce a nevypadalo to vůbec špatně. Rozhodně máme na čem stavět.

Tento turnaj  byl  pojat jako  finálový,  proto  došlo i  na  předávání  krásných  pohárů  za celkové umístění. Ten největší, spolu se zlatými medailemi zaslouženě získal celek Lovosic, který si po celou sezónu šel suverénně za vítězstvím. Druzí skončili kluci z Mostu a bronzové příčka zbyla na náš celek. Louny obsadili konečné čtvrté místo a pátou příčku opanoval Žatec. Sladkosti nám sponzorsky dodala Metropole Zličín a trenéři týmů si odnesli skleněné pamětní talíře, které nechal zhotovit pan Honza Josef. Velký potlesk a poděkování směřovalo k firmě Elán Car, která finančně naši ligu podpořila.