V sobotu 7.6.2014 jsme se s mini Dukla Praha 4 zůčastnili posledního turnaje v této sezoně pro kategorii 4+1. Pro některé hráče to byl již poslední turnaj v této kategorii a proto jsem velmi potěšená,že jsme si ho moc užili a ukázali na hřišti to nejlepší,co kluci v sobě mají.
K prvnímu utkání jsme nastoupili proti chlapeckému družstvu Kobylis,které jsme zvládli na výbornou a utkání vyhráli 29:24. Dalším soupeřem nám byla Astra A,kde jsme po velmi váhavém začátku utkání nakonec s přehledem vzali do svých rukou a vyhráli tak zaslouženě 22:13. Třetí zápas,který se měl původně odehrát s Astrou B,ale z důvodu marodky na Astře jsme odehráli vlastně totožné utkání jako to předchozí,se stejnými soupeři a vyhráli jsme velmi podobně 23:11. Zde bych chtěla zmínit poděkování Astře,že i přesto,jak málo jich bylo,zvládli odehrát celý turnaj jedno družstvo za dvě a tím nenarušili chod turnaje. Myslím,že za to jim a především hráčům patří velké díky. K poslednímu utkání jsme se postavili před šikovné družstvo Vršovic,se kterými jsme zvládli držet krok prvních 10 minut,poté ale především změna obranného systému soupeře na zónovou obranu nám nesedla a tak jsme po velkém boji prohráli 13:19.
Ráda bych na závěr všechny kluky moc pochválila! Byla na nich vidět velká chuť,bojovnost a u většiny z nich i velké zlepšení,ze kterého máme celý trenérský tým velkou radost! Děkuji i rodičům a příbuzným,kteří nás přišli podpořit a zafandit!

Trenérský tým Dukla Praha 4