I druhý turnaje pražského přeboru mladších žáku na Chodově skončil pro Duklu dvojitým vítězstvím, pro Duklu 4 byla tentokrát cesta o něco jednodušší než v prvním turnaji. Začínali jsme s Loko Vršovice, kde jsme si po domluvě s trenérem hostí vyzkoušeli jiný model utkání, než by bylo obvyklé, což oproti minulému turnaji přineslo i nám do hry nové prvky. I tak jsme ale utkání vyhráli jednoznačně 24:7. Společné utkání s Duklou 6 bylo výsledkově v této sezóně tradiční s rozdílem 10 branek. Co se ale změnilo byla našeho hra, kdy jsme se výrazně dokázali prosazovat přes obranu 3:3 a naše snažení skončilo až na nepřesné střelbě, kdy jsme buď stříleli do tyček nebo vedle. Herně se nepochybně jednalo o nejlepší společné utkání. Velmi zajímavý průběh mělo utkání se Sokolem Vršovice. Do něj jsme vstoupili ve zcela pozměněné sestavě, která držela dlouho vyrovnaný stav. Naší výhodou v závěru utkání bylo pravidelné střídání všech hráčů, čím jsme únavu rozložili rovnoměrně na všechny hráče. Vždy před koncem poločasu jsme soupeři výrazně odskočili. V prvním poločase na rozdíl 2 branek, který jsme drželi velkou část druhého poločasu a na rozdíl 7 branek, který jsme si vytvořili za poslední 3 minuty utkání s výsledkem 21:14. Největší obavy jsme měli z utkání s Chodovem, což se ukázalo jako zbytečné. Odehráli jsme totiž nejlepší utkání v turnaji a Chodov jsme nepustili vůbec do hry. Hráli jsme rychle, dobře jsme kombinovali. Jednalo se o velmi pohlednou hru, do které nebylo nutné příliš zasahovat. Poločasový výsledek 10:5 jsme nakonec rozšířili až na konečných 19:8 s tím, že druhý poločas byl z naší strany v modifikované sestavě velmi přínosný.

Čeká nás delší pauza bez mistrovského utkání, budeme mít tedy dost času, abychom se ještě víc zlepšili a znovu o něco víc snížili rozdíl ve výkonu vzhledem k ostatním družstvům.

Sestava: Sýkora, Horyna, Vaněk, Rakouský J., Bergman, Kropík, Procházka, Dvořáček, Rakouský M., Grabemann, Barda, Vlček, Kaisler, Pytlíček

M.+O.+Š.