Ve druhém kole jsme na domácí půdě přivítali Sokol Kobylisy, který je nováčkem v první lize. Očekávala se tedy jasná výhra. Hned od prvních minut jsme dominovali na hříšti. Soupeři jsme dovolili skórovat, až když jsme vedli o osm branek. Okolo třinácté minuty jsme polevili v koncentraci. Gól na minutu se nám už nepovedlo udržet, jelikož jsme začali trefovat brankaře nebo jsme netrefovali bránu vůbec. Navíc po zbytečném, ale vcelku přísně potrestaném faulu, musel jít předčasně ze hřiště F.Herzán, který dostal přímou červenou kartu. Během prvního poločasu se na hřišti stihli prostřídat všichni hráči, jenž zařídili poločasový výsledek 19:5.

O přestávce jsme si řekli, že musíme neustále bránit naplno a nedostat více branek jak v první půli. To se nám nakonec nepovedlo splnit. Góly jsme dostávali hlavně z pivota, což nesvědčilo o dobré vizitce obrany. Zápas se dohrával v exhibičním tempu, bohužel jsme však těsně nedosáhli 40 branek a utkání tedy skončilo jasnou výhrou 39:16.

Příští týden se vydáme na první venkovní utkání a to do Kopřivnice, kde budeme chtít udržet naší neporazitelnost a odvést si oba body.

Burdátš

rozhovor zde…