Kefír- HC Dukla Praha, tohle spojení k sobě patří, přesně tohle jsme si řekli po schůzce s hlavní ikonou této myšlenky, panem Robertem Peňažkou. Táta jednoho z našich mini-žáků přišel s bezva myšlenkou, která se nám všem moc líbila. Možná to zpočátku bylo troufalé tvrzení, ale po sobotě 6.9.2014 už to neplatí. Za nádherného počasí jsme postavili na louce u Třebovle provizorní házenkářské hřiště z pásek a prostě si celý den zahráli a zasoutěžili s dětmi venku za vesnicí, jako v minulém století. A zábava to byla náramná.

Festival Kefír je super záležitostí a pohodovou zábavou pro děti a rodiče jakéhokoliv věku a nebojím se říct, že Dukla tam přesně zapadla. Kluci z A týmu společně s trenéry dětí a mini-žáky předvedli všem, jak náramně se dá s házenou užít venku celý den. Vyblbli jsme se dokonale, hodně kluků i holek se k nám přidalo, oběd s dezertem v podobě švesťáků do nás jen zahučelJ.

A pokračovalo se až do večera, navštívil nás i Kašpárek. Ještě jednou všem díky, Roberte tobě obzvlášť a třeba zase za rok!!!

HC Dukla Praha

PS: Mrkněte na fotky J