2.11.2014 jsme pořádali již třetí ročník turnaje pro naše nejmenší házenkáře. Vzhledem k nízké účasti družstev v předchozích ročnících jsme byli velmi udiveni, že se nám tentokrát podařilo turnaj maximálně naplnit. Ve výsledku jsme se těšili z účasti 23 družstev a to nejen z Prahy, ale i z Lovosic a Loun. Ráda bych touto cestou poděkovala všem trenérům, rodičům, sourozencům a dorostencům z Dukly, kteří se podíleli na organizaci, otáčeli skóre, pískali, poskládali brány…bez vás by to nešlo  Na konci turnaje jsme měli menší časovou kolizi, kdy jsme museli zkrátit hrací dobu a pustit na hřiště družstvo Libčic. Naštěstí šlo jen o pár zápasů, ale i přesto nás to mrzí a do dalších let se z toho poučíme, aby se to neopakovalo.

Naše děti mi udělaly opravdu velkou radost. Líbilo se mi nasazení a bojovnost, s jakou vstupovali do utkání, chuť poprat se o míč a nedat soupeři nic zadarmo. V kategorii starších minižáků (2004-2005) nastoupili do zápasů hráči Dočkálek, Boudník M., Rytíř, Ježek, Tesař D., Pytlíček a Rachová. Za přípravku (2006-2008) pak Havel, Boudník J., Halenčák a Jirava, zbytek našich kluků byl nemocný, tak nám pomohli hráči z Dukly 6. Kubu Ježka bych chtěla pochválit za to, jak se (jako jeden z nejstarších a nejzkušenějších hráčů) zhostil role tahouna družstva a kromě toho, že je na něj na hřišti spoleh, dokáže povzbudit spoluhráče, kteří nehrají tak dlouho.

Celkově jsem s turnajem moc spokojená. Je pravda, že nás čeká ještě spousta práce, ale když budou kluci makat jako teď, přijde to brzy .

Trenérka Máří