Po letech se bude Dukla prezentovat v Evropě a rádi bychom zapojili i Vás, naše příznivce. Proto pořádáme předzápasový brunch. Začátek bude v 8:30 – 9:00 v hale Slavie Praha a společně se připravíme na zápas, který bude k vidění od 11:00. Kdo bude mít zájem účastnit se této akce, přihlaste se na našich FB stránkách či na mail: dandy77@centrum.cz.

Kdo bude mít zájem, může se pochlubit svým kulinářským uměním a přinést nějakou vlastnoručně vyrobenou pochutinu (za každý kousek budeme rádi). Jinak k dispozici bude voda, káva, čaj a společně se nachystáme na zápas Dukly v Evropě.

Dukla se představí ve 3.kole Challenge Cupu. Soupeřem jí bude nevyzpytatelný soupeř z Makedonie HC Pelister 08 Bitola. Vzhledem k tomu, že tradiční Military Arena Ruzyně je pro pohárové zápasy nevyhovující, bude se hrát v hale Slavie Praha, adresa haly:  Vladivostocká 10/1460 Praha 10. Zápas bude vysílat také Česká televize, proto nezvyklý čas začátku utkání, a to 11:00!!!!!

Odvetný zápas se hraje za týden v Makedonii. Přijďte povzbudit naše házenkáře a pokusit se jim vytvořit takové domácí prostředí, díky kterému si vypracují co nejlepší pozici do odvety.

Těšíme se na Vás v neděli v 8:30 při brunchi.