16.listopadu jsme pro nás v brzkých ranních hodinách vyrazili odehrát osmé utkání na palubovku soupeře. Čekal nás velký a vyrovnaný soupeř. O soupeři jsme věděli, že ještě v této sezóně neprohrál. Utkání bylo zahájeno ve třináct hodin v dalekém Zubří.

Od první minuty se soupeř ujal vedení.V šesté minutě měl již náskok 3 branek. V deváté minutě jsme začali soupeře dotahovat a věřili jsme tomu, že bychom mohly zápas obrátit v náš prospěch. Vše se nám dařilo až do rozdílu jediné branky. Bohužel v tento moment jsme obdrželi dvojminutový trest. Tento okamžik byl zásadní. Soupeř využil našeho oslabení a opět zvýšil rozdíl na tři branky. Do šatny jsme odcházeli za stavu 13:11 pro domácí.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s výhodou. Začínali jsme rozehrávat a na padesát vteřin jsme hráli jen proti pěti hráčům. Tlačili jsme a chtěli jsme snížit rozdíl a vyrovnat. Bohužel naše střely končili jen v rukou brankaře nebo na konstrukci branky. Tato smůla nás provázela celý druhý poločas. K těmto nezdařilým střelám se přidali i technické chyby v čele s nepřesnými přihrávkami. Konečný výsledek(31:21) byl velice nepříjemný. Do Prahy jsme se vraceli ve špatné náladě a bez bodů.

Závěrem musíme poděkovat našemu kotli, který tvořil tým staršího dorostu a podporujících rodičů. Všem zúčastněným děkujeme!!

V dalším kole nás čeká domácí zápas s Karvinou. Přijďte nás podpořit v tomto domácím zápase 22. listopadu ve dvanáct hodin v pražské Ruzyni.

Lukáš Charvát