Opět jsme přivezli nejcennější pohár. Od pátku 21. 11. do neděle 23. 11. 2014 jsme byli na turnaji v Mostě, který byl pořádán jak pro mladší žáky, tak pro starší. Celkem zde změřilo síly, vždy po osmi družstvech z každé kategorie. Organizačně velmi náročný turnaj, doprovázený i utkáním žen a návštěvou bazénu se vydařil velmi dobře. Pro nás se dá říci, že výborně. Odehráli jsme zde 7 utkání a celkové skóre máme 124:26. Velmi nás potěšilo, jak se kluci ujali hry. Bylo to první setkání při hře s jinými týmy než pražskými. Opět jsme se přesvědčili, že vysunutá obrana je obrovská zbraň. Kluci bránili výborně, spolupracovali, hráli týmově. To bylo velmi vidět v útočných situacích, kdy si rychle přihrávali do rychlých protiútoku. Z nich padalo velmi mnoho gólů. Velmi nás těší, že i střelba s dálky se zlepšuje.

Další silnou stránkou bylo podílení se všech hráčů na vstřelených brankách. Všichni hrozí a snaží se zakončit akci střelou. To je také velká zbraň.

Všichni hráči si zaslouží velkou pochvalu. Nejlepším střelcem turnaje a zároveň nejlepším hráčem se stal Jonáš Patzel. Obě ocenění jsou zasloužená, byl tahounem, oporou a nejlepším hráčem našeho týmu.

Ostatní se velmi dobře přidaly.

Zde je soupiska hráčů a výsledky utkání.

Brankář-Jakub Roháč, Vojtěch Poláček, dále Jonáš Patzel, Vojtěch Vlček, Jan Trunda, Matěj Tůma, Martin Mička, Zdeněk Ježek, Jiří Nytra, Sebastián Bělohradský, Viktor Habel, Jakub Richtera a Lukáš Melich.

Utkání: Dukla6-Most 19:6, Dukla6-Mělník B 23:4, Dukla6-Mělník A 7:5, Dukla6-Dukla4 19:6, Dukla6-Lovosice 19:1,Dukla6:louny 15:1

Další víkend nás čeká turnaj na Břvích Dukla Cup. Moc se těšíme na další změření sil.

Trenéři Charvátovi