Mezinárodní turnaj, 13. ročník zde proběhl v termínu od 5. 12. – 7. 12. 2014 a Dukla 6 byla jedním z dvaceti účastníků. Turnaj byl organizován tak, že týmy vytvořily 4 skupiny. Podle pořadí ve skupině se dále utkaly s týmy z druhé skupiny. Podle výsledku z tohoto utkání se pak hrálo o celkové pořadí.
Náš tým svou skupinu vyhrál s jednoznačnými výsledky. Ve skupině jsme skončili na prvním místě.
Další utkání jsme hráli se Slovanem Modrá. Utkání po velkém a náročném boji, kdy jsme velmi dobře bránili, ale neproměnili spoustu vyložených šancí skončilo remízou. Následovalo pětiminutové prodloužení, ve kterém jsme o jeden gól prohráli. To nás nominovalo hrát o 3.-4. místo v celkových součtech.
V tomto zápase jsme nezaváhali a jednoznačně porazili tým Uherské Hradiště.
Umístili jsme se na celkovém 3. místě a odjížděli zpět do Prahy s příjemným pocitem, že je práce v trénincích dobrá a že naši hráči podávali dobré výkony.
Závěrem můžeme zhodnotit, že jsme výkonnostně na velmi dobré úrovni.
Soupiska našeho týmu:  Vlček, Trunda, Mička, Ježek, Rakouský J., Rakouský M., Melich, Bělohradský, Němeček, Habel, Richtera, Hospodka, Nytra a brankáři Roháč, Poláček a Mikolášek
Trenéři Charvátovi