V sobotu 6.12 přijel do haly v Ruzyni mladší dorost házenkářů TJ Sokol Nové Veselí odehrát náš poslední zápas v této polovině sezóny. V zápase šlo o druhé místo v tabulce, takže jsme očekávali vyrovnaný souboj. My jsme chtěli za každou cenu zvítězit. V hale panovala výborná atmosféra se 115 skvělými fanoušky, kteří vytvořili výbornou atmosféru a podporovali své týmy. Začátek zápasu se přikláněl více k veselskému týmu, který v páté minutě utkání vedl 5:1. Potýkali jsme se s nepřesnými přihrávkami, neproměňovali šance a byli málo agresivní v obraně. Proto si trenér už v páté minutě vzal oddechový čas, abychom se uklidnili a řekli si, jak dál hrát. Hosté si udržovali téměř po celou první polovinu zápasu náskok čtyř gólů a zlom nastal až v posledních pěti minutách. V poločase svítí stav 14:16 pro hosty.

O přestávce v poločase jsme si vyříkali v šatně naše chyby a domluvili se, co zlepšíme a zahrajeme v druhé půli. Po přestávce jsme vcházeli na palubovku s odhodláním zápas otočit a vyhrát. V páté minutě druhé půle jsme konečně skóre zápasu vyrovnali. Po zbytek času jsme se s Veselským celkem tahali o gól. Celá druhá půle byla plná emocí jak kvůli rozhodčím tak i krásným akcím. Vítězný zlom v zápase nastal v 48. minutě, kde jsme utekli soupeři o tři branky. Tento náskok jsme si pohlídali až do vítězného konce. Po skončení zápasu světelná tabule ukazuje skóre 28:25 pro domácí.

Ještě bych rád touto cestou moc poděkoval našim fanouškům, protože si myslím, že i oni mají  svůj podíl na naší výhře nad silným soupeřem z Nového Veselí.

Tímto zápasem máme polovinu sezóny za sebou a v tabulce jsme na druhém místě za týmem, který nás jediný na podzim porazil.

Jan Hradecký