Na začátku roku konkrétně v sobotu 10. 1. 2015 družstvo starších žáků složeno z hráčů ročníku 2001 (hráči ročníku 2000 měli volno), absolvovalo přípravný turnaj Fotolab Handball Cup pořádaný klubem Lokomotivy Vršovice. Kluci se v turnaji postupně střetli se soupeři z Bělé p.B., Astry Praha (dorostenky), Loko A, Loko B, Mladé Boleslavi a Úval. Díky skvělým výkonům nepoznali kluci hořkost porážky a zaslouženě si v turnaji vybojovali 1. místo.

Další přípravný turnaj, tentokrát turnaj mladších dorostenců, absolvovali hráči převážně ročníku 2000 v neděli 25. 1. 2015 na hale Sokola Vršovice. Kluci odehráli v turnaji postupně utkání proti soupeřům z Ledče nad Sázavou, Loko Vršovic a Sokola Vršovic. Díky skvěle fungující obraně a neomylným rychlým útokům družstvo nedovolilo žádnému soupeři sebrat mu body a získalo právem v turnaji 1. místo. Jakub Krušberský byl navíc oceněn i jako nejlepší hráč a zároveň i střelec celého turnaje.

HC Dukla – Kovofiniš Ledeč n.S. 13:7 (7:3)

HC Dukla – Loko Vršovice 27:12 (17:4)

HC Dukla – Sokol Vršovice 24:14 (10:7)

Závěrem děkujeme oběma organizátorům za skvěle připravené turnaje. Také všichni hráči zaslouží pochvalu za výborně odvedenou práci v obranné fázi, bojovnost a týmovost.

Trenéři: Ondra Bílek, Martin Zeman a Petr Rams