Ve středu jsme z důvodu účasti v evrpoském poháru předehrávali zápas české extraligy. A šlo o zápas velmi zajímavý, přivítali jsme v něm dosavadního lídra soutěže Talent MAT Plzeň.

K vidění byla opravdu atraktivní házená od obou týmů, kdy v prvním poločase měli navrch především západočeši. Po prvních 30 minutách se odcházelo do šaten za stavu 15:15.

Ve druhém poločase se Dukla dokázala dostat do tříbrankového vedení, ale příliš dlouho jej neudržela. V poslední minutě poslal Martin Loskot Plzeň do vedení o branku, ale dvacet vteřin před koncem vyrovnal Jakub Kastner. Plzeň šla jestě do útoku, ale Tomáš Petržala chytil střelu plzeňských házenkářů, a tak se první dva týmy extraligy rozešli smírně 29:29. Nutno podotknout, že prohrát si nezasloužil ani jeden tým.

V neděli se chystá odveta Challenge cupu, kde přivítáme v hale Slavia od 16:30 portugalskou Bragu. První zápas jsme nezvládli a prohráli 42:27, nicméně doufáme v hojnou podporu fanoušků, kteří pomohou tento silný tým porazit. Těšíme se na vaši návštěvu. #beDUKLA