V prvním domácím utkání jarní části soutěže jsme přivítali tým Kopřivnice. Nastoupili jsme v plné síle na rozdíl od soupeře, který přijel ve velmi úzkém kádru, jenž byl doplněn mladšími dorostenci. Čekalo se tedy přinejmenším jedno z těch lehčích utkání této sezóny.

Do zápasu jsme vstoupili se zataženou obranou a osobní obranou na největší hrozbu ze střední a velké vzdálenosti – M.Žalmánka, který byl téměř po celý zápas eliminován a vsítil pouhé dvě branky. Díky několika technickým chybám hostů jsme odskočili v 14. minutě na 11:4 a zdálo se, že v tomto tempu budeme nadále pokračovat. Kvůli několika neproměněným šancím a zhoršené obraně jsme drželi jen 4-6 gólový odstup od soupeře. Velké problémy obraně dělal průbojný a pohyblivý J.Lakatoš, který dal polovinu gólů svého týmu. Poločas skončil 16:10 pro nás.

Do druhého poločasu byla změněna obrana na agresivnější 1-5, jenž nám zřejmě více vyhovuje. Hned v úvodu hosté snížili na 16:12, ale od této chvíle jsme vzali otěže zápasu do vlastních rukou a rázem jsme vedli o 10 branek. Toto rozmezí jsme si udržovali zhruba už po celý zbytek zápasu, tudíž dostali možnost si zahrát všichni hráči. Na konci zápasu svítilo na ukazateli skóre 31:20.

Příští týden nás znova na domácí půdě čeká celek z Jičína, který nám jistě bude chtít oplatit pětigólovou porážku z minula.

Na závěr rozhovor s narozeninovým oslavencem Adamem Viktorou

J.Burdátš