V sobotu jsme zajížděli na horkou půdu ambiciozního Zubří. Jejich domácí neporazitelnost byla přerušena v Českém poháru, kdy do finále postoupili Hranice. S vědomím, že vítězství nás posune na druhé místo extraligové tabulky jsme se je pokusili napodobit.

První poločas jsme předváděli přesně to, co jsme si představovali. Za dobrou obranou chytal spolehlivě Tomáš Petržala a v útoku se nám podařilo vyhnat domácího brankáře z branky. Dokázali jsme si vytvořit až čtyřbrankový rozdíl, který jsme však na konci první půle, možná trochu zbytečně, ztratili. Do druhé půle jsme tak vstupovali za stavu 12:14.

Bohužel to byl právě vstup do druhého poločasu, který zřejmě rozhodl celý zápas. Nevyužité šance a nedůrazná obrana, to byly důvody, díky kterým Zubří zápas otočilo. Dostalo se až do pětibrankového trháku, ale Dukelský mladý tým se nevzdal, dokázali jsme stáhnout na rozdíl jedné branky. Dotahovat takové manko ale stálo plno sil, které v závěru zápasu chyběly a tak si Zubří připsalo do tabulky dva body za výsledek 30:27.

Po dnešním vítězství Hranic na Brnem se zkompletovaly dvojice pro playoff. Dukla přivítá o víkendu 28.3. od 19:30 a od 29.3. od 16:30 v hale na Ruzyni HK A.S.A Město Lovosice.  #BeDukla

Playoff 2015:

Talent M.A.T. Plzeň – SKP Frýdek Místek

HC Zubří – HCB OKD Karviná

HC Dukla Praha – HK A.S.A Město Lovosice

TJ Cement Hranice – KP Brno