Tato kategorie, společně s minižáky a staršími žáky prožila týden sportování na jarním soustředění ve Břvích. Po náročných dnech poctivého trénování  jsme odjeli na turnaj do Jičína (7. – 8. 3.).

Účastnilo se ho vždy  šest týmů ve dvou skupinách. Naši kluci s přehledem vyhráli skupinu a postoupili do semifinálového utkání. Zde jsme se potkali s Duklou 4, kterou jsme také porazili. Pak už nás čekalo velké finále o zlato, soupeřem nám byl tým Mělníku.

Hned na začátku turnaje, kdy jsme s nimi hráli ve skupině jsme je porazili velkým rozdílem, tentokrát se v prvních minutách drželi našeho tempa. Asi v sedmé minutě se nám podařilo získat několik míčů a rychle úspěšně zakončit. Tím jsme rázem odskočili a utkání vyhráli velmi kontrolovaně.

Po celou dobu turnaje kluci výborně bránili, získávali míče a dobře a úspěšně zakončovali.

Na turnaji jsme zvítězili celkem jednoznačně a dva naši hráči byli oceněni – Jonáš Patzel dostal cenu za nejlepšího střelce a  Jakub Roháč za nejlepšího brankáře.

Další víkend v neděli 15. 3. 2015 jsme jeli  prověřit síly na turnaj do Zruče nad Sázavou. I zde byl průběh turnaje velmi podobný. Velkým rozdílem jsme porazili týmy  Zruče, Mělníka, Úval a Příbrami.

Vysunutá obrana byla opět úspěšná, stejně jako přechod do útoku.

Trenéři Charvátovi