Mladší žáci vstoupili do jarní části společné soutěže mladších žáků, která se hraje společně se středními Čechami, dobře i špatně. V obou úvodních turnajích získali 2 vítězství, ale také 2 prohry. V Mělníku 11.4. jsme odehráli skvělé utkání s místními chlapci, kdy nám ke skvělému výsledku chyběly 4 branky, protože jsme prohráli 16:20. I když jsme po celé utkání vedli, na konci se nám nepodařilo odbránit pravděpodobně nejlepšího hráče soutěže L. Pazderu. Po parádním výkonu přišel nepochopitelný výpadek s lepšícím se družstvem Sokola Vršovice. I v tomto utkání jsme dlouho vedli, v druhém poločase jsme ale přestali dávat branky a soupeř toho využil k obratu a konečnému výsledku 15:17. Po tomto utkání dostali příležitost v základu hráči, kteří obvykle nezačínají a svého úkoly se zhostili slušně, i když k naší spokojenosti ještě něco chybělo. Výsledkem byla výhra 21:18.
Při druhém turnaji, který se konal 18.4. ve Sportovním areálu Břve, jsme začali podobně, ne-li hůře než při 2. Utkání o týden dříve. Od Dukly 6 jsme dostali 30 branek, což ale v žádném případě neodpovídá současné situaci. Bohužel hráči mají ve svých hlavách strach a přílišný respekt, který brzdí vyrovnanější výsledky. Další utkání bylo ale kompletně jiné, protože jsme výrazně fyzicky vyspělejší Úvaly A přehráli zcela jednoznačně rychlou hrou a moderním pojetím bez zbytečného zdržování 23:12. Poté přišlo opět zatmění, protože jsme ztratili slibně rozehrané utkání se Zručí nad Sázavou, kdy jsme v poločase vedli 11:6, ale nakonec jsme prohráli 16:18. Velmi zamrzí, že nám jeden hráč dal 16 branek, některé z nich doslova z brankové čáry. Naposled jsme se zvedli při utkání s Kutnou Horou. V něm jsme od začátku dominovali a po poločase 14:7 jsme zvítězili 28:16. V tomto utkání bylo požitkem se na hru kluků dívat, protože předváděli přesné střely, rychlé kombinace v rychlém útoku a i kombinace s pivotem.
Úvodní 2 turnaje nám ukázali, že jsme na dobré cestě a především v obraně děláme velké kroky vpřed, kdy jsme schopni získat větší množství míčů než dříve.

Další turnaje odehrajeme v sobotu 25.4. v